cicekacankalem

Çiçek Açan Kalem ve Tohumlu Kalem Farklı mı?
05417985133
Çiçek Açan Kalem ve Tohumlu Kalem Farklı mı?

Çiçek Açan Kalem ve Yeşeren Kalem Arasında Fark Var mı?

Herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını verelim.

Çiçek Açan Kalem ve Tohumlu Kalem arasında herhangi bir fark yoktur. Bu iki isim de yapılan ürüne verilen isimdir. Her iki kalemde de Tarım Bakanlığı onaylı 1.kalitede çiçek / sebze / bitki / ağaç tohumları kullanılmaktadır. İki kalem ve kullanılan tohum + kapsül aynı fakat; ikisi de farklı firmalara ait onaylı isimlerdir. Hangisi markadan alırsanız alın önemli olan kullanılan tohumdur. Çiçek Açan Kalem hem adından dolayı hem de tüm okullara yaptığı indirimler / kampanyalardan dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Aldığınız isim ister Çiçek Açan Kalem olsun isterse Yeşeren Kalem mutlaka çiçek ekim yöntemiyle ekmelisiniz. Tohumlu Çiçek Açan Kalem nasıl dikilir merak ediyorsanız BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.

.

Çiçek Açan Kalem Sipariş Telefon ve WhatsApp Numaramız

+90 541 798 51 33

Bizi, Sosyal Medyada takip ederseniz çok seviniriz

* Çiçek Açan Kalem Online Satış Sitemiz
* Çiçek Açan Kalem Facebook sayfası
* Çiçek Açan Kalem Instagram sayfası
* Çiçek Açan Kalem Twitter Sayfası
* Çiçek Açan Kalem Web Ana Sayfamız
* E – Mail Adresimiz
TÜM ÇİÇEK AÇAN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 05417985133
* 100 Adet ve üzeri alımlarda KARGO ÜCRETSİZ. Ödemeleri havale ile hesabımıza alıyoruz ve aynı gün ürünleri kargoya veriyoruz. Dilerseniz Kredi Kartı ya da Bankamatik kartınız ile BURAYA TIKLAYARAK satın alabilirsiniz. Teslimat Süresi “Kargo” Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır.
#yeşerenkalemci #yeşerenkalem #yeserenkalem #tohumlukalem #çiçekaçankalem #cicekacankalem +yeseren +kalem +yeşeren +kalem Yeşeren Kalem ve Tohumlu Kalem
Yorumlar
Yorum Yap
Mezitli Taksi