cicekacankalem

Çiçek Açan Kalem ve Tohumlu Kalem Farklı mı?
0541798513305417985133
Çiçek Açan Kalem ve Tohumlu Kalem Farklı mı?

Çiçek Açan Kalem ve Yeşeren Kalem Arasında Fark Var mı?

Herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını verelim.

Çiçek Açan Kalem – Tohumlu Kalem – Yeşeren Kalem arasında herhangi bir fark yoktur. Bu isimler yapılan ürüne verilen isimdir. Her üç kalemde de Tarım Bakanlığı onaylı 1.kalitede çiçek / sebze / bitki / ağaç tohumları kullanılmaktadır. Kalemleri ve kullanılan tohum + kapsül aynı fakat; farklı firmalara ait isimlerdir. Hangisi markadan alırsanız alın önemli olan kullanılan tohumdur. Çiçek Açan Kalem hem adından dolayı hem de tüm okullara yaptığı indirimler / kampanyalardan dolayı daha çok tercih edilmektedir. Yeşeren Kalem markası ise özel bir firmanın tescilli ismidir.

Aldığınız isim ister Çiçek Açan Kalem olsun isterse Yeşeren Kalem mutlaka çiçek ekim yöntemiyle ekmelisiniz. Tohumlu Çiçek Açan Kalem nasıl dikilir merak ediyorsanız BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.

Çiçek Açan Tohumlu Kalem Sipariş Telefon ve WhatsApp Numaramız

+90 541 798 51 33

Bizi, Sosyal Medyada takip ederseniz çok seviniriz

* Çiçek Açan Kalem Online Satış Sitemiz
* Çiçek Açan Kalem Facebook sayfası
* Çiçek Açan Kalem Instagram sayfası
* Çiçek Açan Kalem Twitter Sayfası
* Çiçek Açan Kalem Web Ana Sayfamız
* E – Mail Adresimiz
.
TÜM ÇİÇEK AÇAN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 05417985133
Ödemeleri havale ile hesabımıza alıyoruz ve aynı gün ürünleri kargoya veriyoruz. Dilerseniz Kredi Kartı ya da Bankamatik kartınız ile BURAYA TIKLAYARAK satın alabilirsiniz. Teslimat Süresi “Kargo” Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır.
.
#yeşerenkalemci #yeşerenkalem #yeserenkalem #tohumlukalem #çiçekaçankalem #cicekacankalem +yeseren +kalem +yeşeren +kalem #sevgikalemi +sevgi +kalemi +tohumlu +kalem
Yorumlar
Yorum Yap
Mezitli Taksi