cicekacankalem

Çiçek Açan Kalemler Türkiye’ye yayılıyor
05417985133
Çiçek Açan Kalemler Türkiye’ye yayılıyor

Çiçek Açan Yemyeşil Kalem Hakkında Önemli Bilgiler

Türkiye genelinde satışı yapılan Çiçek Açan Kalem ürünlerinin öğrenciler üzerindeki faydalarını gören Milli Eğitim Bakanlığı, çocuklarımızın doğa bilincine varmaları için tohumlu kalemlerin kullanımını desteklemeye başladı. Tüm öğretmenlerimiz, sınıf için etkinliklerinde özellikle 15 tatil (sömestr tatili) ve yaz tatili öncesinde etkinlik ödevi olarak öğrencilerine Çiçek Açan Kalem ödevi veriyor. Öğrenciler tatil süresi boyunca kalemlerini günlük nemlendirecek kadar sulayarak 10 gün içinde filizlenmesini, 15 günde de çiçek açmasını sağlıyorlar. Önce kalemimiz sonra Dünyamız çiçek açsın gibi özel bir sloganla önce bulunduğumuz yerin sonra tüm Dünyamızın yemyeşil olması hedefleniyor.

Daha fazla bilgi için arayınız 05417985133

Bizi, Sosyal Medyada takip ederseniz çok seviniriz

* Çiçek Açan Kalem Online Satış Sitemiz
* Çiçek Açan Kalem Facebook sayfası
* Çiçek Açan Kalem Instagram sayfası
* Çiçek Açan Kalem Twitter Sayfası
* Çiçek Açan Kalem Web Ana Sayfamız
* E – Mail Adresimiz
TÜM ÇİÇEK AÇAN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 05417985133. Ödemeleri havale ile hesabımıza alıyoruz ve aynı gün ürünleri kargoya veriyoruz. Dilerseniz Kredi Kartı ya da Bankamatik kartınız ile BURAYA TIKLAYARAK satın alabilirsiniz. Teslimat Süresi “Kargo” Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır.
#yeşerenkalemci #yeşerenkalem #yeserenkalem #tohumlukalem #çiçekaçankalem #cicekacankalem +yeseren +kalem +yeşeren +kalem Yeşeren Kalem ve Tohumlu Kalem
Yorumlar
Yorum Yap
Mezitli Taksi