cicekacankalem

Latin Çiçeği Tohumlu Kalem
05417985133
Latin Çiçeği Tohumlu Kalem

Latin Çiçeği, Latin çiçeğigiller ailesindendir. Ana vatanı Güney Amerika’dır. Bodur ve sarılıcı olan bu otsu bitkilerin boyları, türlerine göre 40 santimetreden başlayarak, metrelerce uzayabilir ve yine türlerine göre, bir ya da çok yıllık olabilir. Bitkinin yaz dönemi boyunca açan hoş kokulu güzel çiçekleri sarı, turuncu, kırmızı ya da krem renkli olabilir. Üretimi, yetiştirilmesi ve bakımı oldukça kolaydır. Her tip toprakta yetiştirebilirsiniz. Serin ortamları sever. Bitki fazla su ve gübre verildiğinde çiçek vermez. Bu gibi durumlarda bol yaprak üretir. Tohumları ilkbaharda toprağa ekilir ve kısa bir süre sonra çimlenir. Çiçek Açan Tohumlu Sevgi Kalemi / Çiçek Açan Tohumlu Kalem inizi Önce kullanın daha sonra ekin.

Havale – Eft Fiyatı : 2 TL
Kredi Kartı Fiyatı   : 2 TL
Havale İle Almak İçin Arayınız: 05417985133

Çiçek Açan Tohumlu Kalem Sipariş Telefon ve WhatsApp Numaramız

+90 541 798 51 33

Bizi, Sosyal Medyada takip ederseniz çok seviniriz

* Çiçek Açan Kalem Online Satış Sitemiz
* Çiçek Açan Kalem Facebook sayfası
* Çiçek Açan Kalem Instagram sayfası
* Çiçek Açan Kalem Twitter Sayfası
* Çiçek Açan Kalem Web Ana Sayfamız
* E – Mail Adresimiz
.
TÜM ÇİÇEK AÇAN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 05417985133
Ödemeleri havale ile hesabımıza alıyoruz ve aynı gün ürünleri kargoya veriyoruz. Dilerseniz Kredi Kartı ya da Bankamatik kartınız ile BURAYA TIKLAYARAK satın alabilirsiniz. Teslimat Süresi “Kargo” Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır.
.
#yeşerenkalemci #yeşerenkalem #yeserenkalem #tohumlukalem #çiçekaçankalem #cicekacankalem +yeseren +kalem +yeşeren +kalem #sevgikalemi +sevgi +kalemi +tohumlu +kalem
    Latin Çiçeği Tohumlu Kalem
    Çiçekli
    Kalem
    Havale ile 2 TL
Yorumlar
Yorum Yap
Mezitli Taksi